Archiv rubriky: Festival

Náhrdelník se na fesťáku neztratí

Je to možná lehce mimo téma, faktem je, že pokud jdete na festival, je třeba být dle toho oblečen a používat šperky vhodné k akci. Mnoho festivalů je rock/pop zaměření takže nějaké ty kožené náramky nebudou jistě od věcí zejména u rockerů či metalistů,

Pokud jdete ale na festival, kde lze očekávat to nejlepší z české mainstreamové hudby, myslím si, že nějaký pěkný náhrdelník tam není vůbec od věci.

Náhrdelníky mohou být velmi různorodé tedy co se vzorl týče. Pokud jdete na nějaký ples, zvolíte asi elegantnější variantu z vzácného kovu, leč bižuterie také není výjimkou.

Na festival si však vezmete něco spíše tesnějšího kolem krku, co Vám nebude při vyskakování zavazet, a nejlépe to případně budete moct oželet pokud se šperk ztratí.

Hodně známe jsou choker náhrdelníky, které se tématicky k festivalům hodí. Nikdo cizí po něm „nezatouží“, je pevně kolem krku, takže jej ani neztratíte. Pokud Vám tento pojem nic neříká, jedná se o textilní náhrdelník těsně kolem krku (většinou černý, ale nemusí být) s nějakým drobnějším přívěskem. Jistě jste jej již někdy zahlédli. Vypadá asi takto:

Výsledek obrázku pro choker náhrdelník

Dost mi připomíná historické filmy, kde princezny a královny něco takového nosily. Jsou docela pěkné a jsou trendy.