Náhrdelník se na fesťáku neztratí

Je to možná lehce mimo téma, faktem je, že pokud jdete na festival, je třeba být dle toho oblečen a používat šperky vhodné k akci. Mnoho festivalů je rock/pop zaměření takže nějaké ty kožené náramky nebudou jistě od věcí zejména u rockerů či metalistů,

Pokud jdete ale na festival, kde lze očekávat to nejlepší z české mainstreamové hudby, myslím si, že nějaký pěkný náhrdelník tam není vůbec od věci.

Náhrdelníky z chirurgické oceli mohou být velmi různorodé tedy co se vzoru týče. Koneckonců stejně jako náušnice z chirurgické oceli .

Na festival si však vezmete něco spíše tesnějšího kolem krku, co Vám nebude při vyskakování zavazet, a nejlépe to případně budete moct oželet pokud se šperk ztratí.

Hodně známe jsou choker náhrdelníky, které se tématicky k festivalům hodí. Nikdo cizí po něm „nezatouží“, je pevně kolem krku, takže jej ani neztratíte. Pokud Vám tento pojem nic neříká, jedná se o textilní náhrdelník těsně kolem krku (většinou černý, ale nemusí být) s nějakým drobnějším přívěskem. Jistě jste jej již někdy zahlédli. Vypadá asi takto:

Výsledek obrázku pro choker náhrdelník

Dost mi připomíná historické filmy, kde princezny a královny něco takového nosily. Jsou docela pěkné a jsou trendy.